Безпека і інтеграція

Впроваджуючи наші послуги, ми стаємо частиною вашої організації. Тому при оптимізації вашої друкарської інфраструктури ми повинні бути впевнені, що всі її елементи інтегровані в інформаційну інфраструктуру безпечно і з дотриманням прийнятих стандартів, не надаючи негативного впливу на роботу інших систем і мережевих ресурсів. Кожне з друкованих пристроїв повинно стати повноцінним ІТ-активом. Це ще один крок на шляху до підвищення ефективності.

Сьогодні не можна не звертати уваги на інформаційну безпеку. Тому ми використовуємо сучасні технології захисту даних, що забезпечують ідентифікацію, шифрування і стійкість до вірусів. У цих питаннях ми співпрацюємо з визнаними експертами, такими як Cisco і McAfee.

Реалізуючи функціонал друку з мобільних пристроїв, ми в першу чергу пам'ятаємо про інформаційну безпеку. При цьому співробітники, що працюють віддалено і використовують персональні мобільні пристрої, отримують можливість друкувати на офісних принтерах і БФП безпечно, швидко і зручно.

Ми допоможемо вам розмежувати рівні доступу користувачів до друкарських пристроїв або їх функцій, встановлювати ліміти друку, а також заборону на несанкціоноване відтворення окремих категорій документів. Повернення інвестицій в такі рішення не змусить себе чекати. Уже в перші місяці ви побачите економію від скорочення обсягу необов'язковою друку.

Гаряча лінія

Підписатися на розсилку

Скачать PDF

Демо/Видео