Автоматизація та спрощення

На цьому етапі ми підвищуємо ефективність процесів друку і роботи з документами. Для цього ми перетворимо потоки паперових документів в цифровий вигляд і розбудовуємо робочі процеси. Створивши оптимізоване, кероване і безпечне друкарське середовище, інтегроване в ІТ-інфраструктуру, ми можемо зосередитися на підвищенні продуктивності роботи з документами.

Ми пропонуємо послуги та технології, які не обмежуються скануванням, а допомагають трансформувати процеси обробки оцифрованої інформації, щоб збільшити їх швидкість і підвищити якість.

Ми починаємо зі збору інформації та аналізу кількісних даних про існуючі робочі процеси. Також ми збираємо інформацію, яка дозволяє зрозуміти, з якою метою ті чи інші документи друкуються і переміщаються всередині організації або за її межі. На основі аналітики кожного процесу наші консультанти готують звіт, що містить висновки та пропозиції щодо автоматизації та спрощення, які можуть бути перетворені в план дій.

Ми маємо в своєму розпорядженні ресурси та компетенції, що необхідні для продуманої інтеграції рішень без порушення безперервності вашого бізнесу.

Гаряча лінія

Підписатися на розсилку

Скачать PDF

Демо/Видео