Монохромний БФП Xerox B1022

Монохромний БФП Xerox B1022

Заряджений на повну!

Компактний БФП А3 формату ідеально підходить для невеликої робочої группи

Придбай пристрій В1022 та отримай подарунок

Придбати онлайн

В1022
Партнер Придбати
Придбати
Придбати

Навіть в базовому функціоналі забезпечує автоматичний двосторонній друк, підключення по Ethernet і підтримку мови опису сторінок Adobe® PostScript®, що дозволить економити ні тільки час, але і папір

«Кому можна рекомендувати Xerox B1022? Будь-якій компанії, якій доводиться працювати з монохромними документами формату А3. Це МФУ впевнено справляється з типовими офісними завданнями, при цьому може експлуатуватися досить активно ...»

– IT Expert

«Цифрова трансформація немислима без різноманітних можливостей підключення. Зрозуміло, в сучасному МФУ є всі необхідні інтерфейси - USB (в тому числі спереду - для зручного підключення флешок) і Ethernet, а опція бездротового інтерфейсу Wi-Fi дозволить використовувати МФУ з будь-якої точки офісу.»

– BFM

«Компактні розміри дозволять розмістити його навіть в невеликому офісі, але при цьому за обсягами і швидкістю друку він не буде поступатися більш потужним пристроям від конкурентів»

– Zoom.cnews

Виняткові можливості

Монохромний БФП Xerox B1022

Cтане ідеальним помічником для компаній малого і середнього бізнесу, для яких ціна придбання є домінуючим фактором, пропонуючи всі необхідні базові функції друку, копіювання, кольорового сканування, опційного бездротового підключення Wi-Fi, мобільного друку, а також надсилання документів через мережу і Email.

  • Доступний формат А3. БФП Xerox® B1022 має доступну ціну і при цьому замінює собою безліч пристроїв і забезпечує друк на папері формату до A3 з високою роздільною здатністю друку до 1200 точок на дюйм, що дозволяє відтворювати навіть дрібні деталі.
  • Заощадження офісного простору. Xerox B1022 добре підійде для офісів з обмеженим простором. Завдяки компактним розмірам, БФП може бути встановлене навіть на столі.
  • Готовність до інтенсивного документообігу. Базовий функціонал БФП Xerox B1022 включає мережеву карту Ethernet, автоматичний дуплексний друк і підтримку мови опису Adobe Postscript, полегшуючи друк великих обсягів зі швидкістю до 22 стор. / хв.
  • Друк з мобільних пристроїв і з хмари. Xerox B1022 здатний друкувати зі смартфонів і планшетів, підтримує мережеве сканування, опціонально WiFi Direct, протоколи AirPrint і Mopria, і може відправляти оцифровані документи по електронній пошті і друкувати безпосередньо з хмари.
  • Легке керування і безпека.Xerox B1022 підтримує 256-бітове шифрування, а за допомогою веб-інтерфейсу апарату можливе віддалене адміністрування і моніторинг стану пристрою і відправлених завдань.

Прокачайте свій документообіг!

Xerox B1022 – саме те, що вам потрібно. Адже саме він стане вашим помічником, що допоможе оптимізувати ваш документообіг. Вже «з коробки» він має всі необходні складові для досягнення ціеї мети: тонер у комплекті, мережевий інтерфейс, модуль дуплексного друку. А ще він вміє відправляти скан-копії електронною поштою та в мережеві ресурси. Якщо вам цього замало, до ваших послуг опційний модуль бездротового зв’язку, додатковий лоток, тумба та навіть дуплексний автоподавач оригіналів для копіювання та сканування. І все зе за дуже привабливою ціною.

Гаряча лінія

Підписатися на розсилку

Скачать PDF

Демо/Видео