Монохромний БФП Xerox B1022

Монохромний БФП Xerox B1022

Заряджений на повну!

Компактний БФП А3 формату ідеально підходить для невеликої робочої группи

Придбай пристрій В1022 та отримай подарунок

Придбати онлайн

Навіть в базовому функціоналі забезпечує автоматичний двосторонній друк, підключення по Ethernet і підтримку мови опису сторінок Adobe® PostScript®, що дозволить економити ні тільки час, але і папір

«Кому можна рекомендувати Xerox B1022? Будь-якій компанії, якій доводиться працювати з монохромними документами формату А3. Це МФУ впевнено справляється з типовими офісними завданнями, при цьому може експлуатуватися досить активно ...»

– IT Expert

«Цифрова трансформація немислима без різноманітних можливостей підключення. Зрозуміло, в сучасному МФУ є всі необхідні інтерфейси - USB (в тому числі спереду - для зручного підключення флешок) і Ethernet, а опція бездротового інтерфейсу Wi-Fi дозволить використовувати МФУ з будь-якої точки офісу.»

– BFM

«Компактні розміри дозволять розмістити його навіть в невеликому офісі, але при цьому за обсягами і швидкістю друку він не буде поступатися більш потужним пристроям від конкурентів»

– Zoom.cnews

Виняткові можливості

Монохромний БФП Xerox B1022

Cтане ідеальним помічником для компаній малого і середнього бізнесу, для яких ціна придбання є домінуючим фактором, пропонуючи всі необхідні базові функції друку, копіювання, кольорового сканування, опційного бездротового підключення Wi-Fi, мобільного друку, а також надсилання документів через мережу і Email.

  • Доступний формат А3. БФП Xerox® B1022 має доступну ціну і при цьому замінює собою безліч пристроїв і забезпечує друк на папері формату до A3 з високою роздільною здатністю друку до 1200 точок на дюйм, що дозволяє відтворювати навіть дрібні деталі.
  • Заощадження офісного простору. Xerox B1022 добре підійде для офісів з обмеженим простором. Завдяки компактним розмірам, БФП може бути встановлене навіть на столі.
  • Готовність до інтенсивного документообігу. Базовий функціонал БФП Xerox B1022 включає мережеву карту Ethernet, автоматичний дуплексний друк і підтримку мови опису Adobe Postscript, полегшуючи друк великих обсягів зі швидкістю до 22 стор. / хв.
  • Друк з мобільних пристроїв і з хмари. Xerox B1022 здатний друкувати зі смартфонів і планшетів, підтримує мережеве сканування, опціонально WiFi Direct, протоколи AirPrint і Mopria, і може відправляти оцифровані документи по електронній пошті і друкувати безпосередньо з хмари.
  • Легке керування і безпека.Xerox B1022 підтримує 256-бітове шифрування, а за допомогою веб-інтерфейсу апарату можливе віддалене адміністрування і моніторинг стану пристрою і відправлених завдань.

Прокачайте свій документообіг!

Xerox B1022 – саме те, що вам потрібно. Адже саме він стане вашим помічником, що допоможе оптимізувати ваш документообіг. Вже «з коробки» він має всі необходні складові для досягнення ціеї мети: тонер у комплекті, мережевий інтерфейс, модуль дуплексного друку. А ще він вміє відправляти скан-копії електронною поштою та в мережеві ресурси. Якщо вам цього замало, до ваших послуг опційний модуль бездротового зв’язку, додатковий лоток, тумба та навіть дуплексний автоподавач оригіналів для копіювання та сканування. І все зе за дуже привабливою ціною.

Гаряча лінія

Підписатися на розсилку

Скачать PDF

Демо/Видео