2 жовтня 1938 року американський патентний повірений Честер Карлсон зробив справжню революцію в тиражуванні інформації, створивши простий спосіб копіювання на папері. Цей винахід, пізніше названий ксерографією, дозволив значно спростити процеси виконання офісної роботи. «Найбільш велика ідея в області відтворення зображення з тих пір, як з'явилася фотографія», - так в 1967 році назвав цю технологію американський фізик Гарольд І. Кларк.

Незважаючи на наявність працюючого прототипу копіювального апарату, довгі роки великі корпорації не визнавали перспективності нової технології, поки в 1947 році маловідома компанія Haloid (згодом змінила назву на Xerox) не придбала у Карлсона патент на його винахід з метою організації промислового випуску копіювальних пристроїв.

Через 75 років інноваційне бачення Честера продовжує жити в серці компанії Xerox. Продовжуючи розвиток технологій для роботи з документами і інформацією, Xerox сьогодні є світовим лідером в області оптимізації офісної інфраструктури та комунікацій, а також спеціалізованих послуг з аутсорсингу документоємних процесів і комплексних інформаційних проектів.

Гаряча лінія

Підписатися на розсилку

Скачать PDF

Демо/Видео